3EZ30D5/TR12
MicrosemiMicrosemi
3EZ30D5/TR12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 3EZ30D5/TR12
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 30V 3W DO204AL
Duomenų lapai: 3EZ30D5/TR12.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
3EZ30D5/TR12 specifikacijos
Dalies numeris 3EZ30D5/TR12 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 30V 3W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 78088 pcs Duomenų lapas 3EZ30D5/TR12.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 30V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 3W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 16 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 30V 3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 22.5V Bazinės dalies numeris 3EZ30