30KPA78E3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA78E3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 78V P600
Duomenų lapai: 30KPA78E3/TR13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
30KPA78E3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris 30KPA78E3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 78V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5785 pcs Duomenų lapas 30KPA78E3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 78V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp -
Įtampa - suskirstymas (min) 82.13V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)