30KPA258AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 30KPA258AE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 258V 416.4V P600
Duomenų lapai: 30KPA258AE3/TR13.pdf
  • Pranešimas
30KPA258AE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris 30KPA258AE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 258V 416.4V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5875 pcs Duomenų lapas 30KPA258AE3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 258V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 416.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 288.2V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 30000W (30kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 72.8A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris 30KPA258
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
30KPA258CA-HR
30KPA258CA-HR
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 258V 416.4V P600
Sandelyje: 3764 pcs
parsisiųsti: 30KPA258CA-HR.pdf
RFQ
30KPA258
30KPA258
apibūdinimas: TVS DIODE 258V 437.22V P600