2EZ6.2D5E3/TR8
MicrosemiMicrosemi
2EZ6.2D5E3/TR8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2EZ6.2D5E3/TR8
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.2V 2W DO204AL
Duomenų lapai: 2EZ6.2D5E3/TR8.pdf
  • Pranešimas
2EZ6.2D5E3/TR8 specifikacijos
Dalies numeris 2EZ6.2D5E3/TR8 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 6.2V 2W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81664 pcs Duomenų lapas 2EZ6.2D5E3/TR8.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.2V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 2W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 1.5 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 6.2V 2W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 3V Bazinės dalies numeris 2EZ6V2
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
2EZ6.8D10/TR8
2EZ6.8D10/TR8
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.8V 2W DO204AL
Sandelyje: 68745 pcs
parsisiųsti: 2EZ6.8D10/TR8.pdf
RFQ
2EZ6.2D5
2EZ6.2D5
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.2V 2W DO204AL