2EZ27D10/TR12
MicrosemiMicrosemi
2EZ27D10/TR12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2EZ27D10/TR12
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 27V 2W DO204AL
Duomenų lapai: 2EZ27D10/TR12.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
2EZ27D10/TR12 specifikacijos
Dalies numeris 2EZ27D10/TR12 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 27V 2W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 63256 pcs Duomenų lapas 2EZ27D10/TR12.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 27V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±10% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 2W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 18 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 27V 2W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 20.6V Bazinės dalies numeris 2EZ27