2EZ160D2E3/TR12
MicrosemiMicrosemi
2EZ160D2E3/TR12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 2EZ160D2E3/TR12
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 160V 2W DO204AL
Duomenų lapai: 2EZ160D2E3/TR12.pdf
  • Pranešimas
2EZ160D2E3/TR12 specifikacijos
Dalies numeris 2EZ160D2E3/TR12 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 160V 2W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4331 pcs Duomenų lapas 2EZ160D2E3/TR12.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 160V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 2W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 650 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 160V 2W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 121.6V Bazinės dalies numeris 2EZ160