1N5956PE3/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5956PE3/TR8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5956PE3/TR8
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL
Duomenų lapai: 1N5956PE3/TR8.pdf
  • Pranešimas
1N5956PE3/TR8 specifikacijos
Dalies numeris 1N5956PE3/TR8 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4443 pcs Duomenų lapas 1N5956PE3/TR8.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 200V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±20% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1.5W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 1200 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 200V 1.5W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 152V Bazinės dalies numeris 1N5956
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1N5956P/TR8
1N5956P/TR8
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL
Sandelyje: 5711 pcs
parsisiųsti: 1N5956P/TR8.pdf
RFQ
1N5985B
1N5985B
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 2.4V 500MW DO35
Sandelyje: 5632 pcs
parsisiųsti: 1N5985B.pdf
RFQ
1N5968
1N5968
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE ZENER 5.6V 5W AXIAL
parsisiųsti: 1N5968.pdf
1N5985A
1N5985A
parsisiųsti: 1N5985A.pdf
parsisiųsti: 1N5985B.pdf
apibūdinimas: DIODE ZENER 6.2V 5W AXIAL