1N5956AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
1N5956AE3/TR13 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5956AE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL
Duomenų lapai: 1N5956AE3/TR13.pdf
  • Pranešimas
1N5956AE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris 1N5956AE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 200V 1.5W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5214 pcs Duomenų lapas 1N5956AE3/TR13.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 200V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±10% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1.5W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 1200 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 200V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 152V Bazinės dalies numeris 1N5956
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1N5955P/TR12
1N5955P/TR12
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE ZENER 180V 1.5W DO204AL
Sandelyje: 5574 pcs
parsisiųsti: 1N5955P/TR12.pdf
RFQ
1N5956A G
1N5956A G
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE ZENER 200V 1.25W DO204AL