1N5951P/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5951P/TR12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5951P/TR12
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL
Duomenų lapai: 1N5951P/TR12.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1N5951P/TR12 specifikacijos
Dalies numeris 1N5951P/TR12 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 120V 1.5W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4678 pcs Duomenų lapas 1N5951P/TR12.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 120V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±20% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1.5W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 380 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 120V 1.5W ±20% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 91.2V Bazinės dalies numeris 1N5951