1N5945BPE3/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5945BPE3/TR8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5945BPE3/TR8
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 68V 1.5W DO204AL
Duomenų lapai: 1N5945BPE3/TR8.pdf
  • Pranešimas
1N5945BPE3/TR8 specifikacijos
Dalies numeris 1N5945BPE3/TR8 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 68V 1.5W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 79473 pcs Duomenų lapas 1N5945BPE3/TR8.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 68V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1.5W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 120 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 68V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 51.2V Bazinės dalies numeris 1N5945
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1N5945C G
1N5945C G
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE ZENER 68V 1.25W DO204AL
Sandelyje: 5589 pcs
parsisiųsti: 1N5945C G.pdf
RFQ
1N5945C
1N5945C
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: ZENER DIODE
Sandelyje: 12552 pcs
parsisiųsti: 1N5945C.pdf
RFQ
1N5945B BK
1N5945B BK
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 68V 1.5W DO41