1N5933CPE3/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5933CPE3/TR8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5933CPE3/TR8
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 22V 1.5W DO204AL
Duomenų lapai: 1N5933CPE3/TR8.pdf
  • Pranešimas
1N5933CPE3/TR8 specifikacijos
Dalies numeris 1N5933CPE3/TR8 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 22V 1.5W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56174 pcs Duomenų lapas 1N5933CPE3/TR8.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 22V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1.5W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 17.5 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 22V 1.5W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 16.7V Bazinės dalies numeris 1N5933