1N5930BPE3/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5930BPE3/TR8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5930BPE3/TR8
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 16V 1.5W DO204AL
Duomenų lapai: 1N5930BPE3/TR8.pdf
  • Pranešimas
1N5930BPE3/TR8 specifikacijos
Dalies numeris 1N5930BPE3/TR8 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 16V 1.5W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74569 pcs Duomenų lapas 1N5930BPE3/TR8.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 16V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1.5W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 10 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 16V 1.5W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 12.2V Bazinės dalies numeris 1N5930
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1N5930BUR-1
1N5930BUR-1
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE ZENER 16V 1.25W DO213AB
Sandelyje: 20488 pcs
parsisiųsti: 1N5930BUR-1.pdf
RFQ
1N5930CE3/TR13
1N5930CE3/TR13
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE ZENER 16V 1.5W DO204AL
Sandelyje: 53118 pcs
parsisiųsti: 1N5930CE3/TR13.pdf
RFQ
1N5930B BK
1N5930B BK
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 16V 1.5W DO41
parsisiųsti: 1N5930B BK.pdf
1N5930BRLG
1N5930BRLG
Gamintojai: ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 16V 3W AXIAL
parsisiųsti: 1N5930BRLG.pdf
1N5930C G
1N5930C G
apibūdinimas: DIODE ZENER 16V 1.25W DO204AL
parsisiųsti: 1N5930C G.pdf
1N5930B G
1N5930B G