1N5928APE3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
1N5928APE3/TR12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5928APE3/TR12
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 13V 1.5W DO204AL
Duomenų lapai: 1N5928APE3/TR12.pdf
  • Pranešimas
1N5928APE3/TR12 specifikacijos
Dalies numeris 1N5928APE3/TR12 Gamintojas Microsemi Corporation
apibūdinimas DIODE ZENER 13V 1.5W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 97778 pcs Duomenų lapas 1N5928APE3/TR12.pdf
Įtampa - izoliacija 7 Ohm Įtampa - suskirstymas DO-204AL (DO-41)
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 1.5W Polarizacija DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Gamintojo kodas 1N5928APE3/TR12 Varža (max) (zzt) 13V
Išplėstas aprašymas Zener Diode 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
Diodų konfigūracija 1µA @ 9.9V apibūdinimas DIODE ZENER 13V 1.5W DO204AL
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.2V @ 200mA