1N5917CP/TR12
MicrosemiMicrosemi
1N5917CP/TR12 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5917CP/TR12
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 4.7V 1.5W DO204AL
Duomenų lapai: 1N5917CP/TR12.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1N5917CP/TR12 specifikacijos
Dalies numeris 1N5917CP/TR12 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 4.7V 1.5W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4956 pcs Duomenų lapas 1N5917CP/TR12.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±2% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1.5W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 5 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 4.7V 1.5W ±2% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5µA @ 1.5V Bazinės dalies numeris 1N5917
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1N5917CPE3/TR8
1N5917CPE3/TR8
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 1.5W DO204AL
Sandelyje: 4345 pcs
parsisiųsti: 1N5917CPE3/TR8.pdf
RFQ
1N5917C G
1N5917C G
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE ZENER 4.7V 1.25W DO204AL