1N5915APE3/TR8
MicrosemiMicrosemi
1N5915APE3/TR8 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5915APE3/TR8
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 3.9V 1.5W DO204AL
Duomenų lapai: 1N5915APE3/TR8.pdf
  • Pranešimas
1N5915APE3/TR8 specifikacijos
Dalies numeris 1N5915APE3/TR8 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 3.9V 1.5W DO204AL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4607 pcs Duomenų lapas 1N5915APE3/TR8.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 200mA
Tolerancija ±10% Tiekėjo prietaisų paketas DO-204AL (DO-41)
Serija - Maitinimas - maks 1.5W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AL, DO-41, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 7.5 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 3.9V 1.5W ±10% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 25µA @ 1V Bazinės dalies numeris 1N5915
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1N5915A G
1N5915A G
Gamintojai: Microsemi
apibūdinimas: DIODE ZENER 3.9V 1.25W DO204AL