1N5382B/TR12
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5382B/TR12
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 140V 5W T18
Duomenų lapai: 1N5382B/TR12.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1N5382B/TR12 specifikacijos
Dalies numeris 1N5382B/TR12 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 140V 5W T18 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5072 pcs Duomenų lapas 1N5382B/TR12.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 140V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 1A
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas T-18
Serija - Maitinimas - maks 5W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė T-18, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 230 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 140V 5W ±5% Through Hole T-18
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 500nA @ 101V Bazinės dalies numeris 1N5382