1N5348E3/TR12
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
Microsemi Corporation
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5348E3/TR12
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 11V 5W T18
Duomenų lapai: 1N5348E3/TR12.pdf
  • Pranešimas
1N5348E3/TR12 specifikacijos
Dalies numeris 1N5348E3/TR12 Gamintojas Microsemi Corporation
apibūdinimas DIODE ZENER 11V 5W T18 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52646 pcs Duomenų lapas 1N5348E3/TR12.pdf
Įtampa - izoliacija 2.5 Ohm Įtampa - suskirstymas T-18
Serija - RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Maitinimas - maks 5W Polarizacija T-18, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
Gamintojo kodas 1N5348E3/TR12 Varža (max) (zzt) 11V
Išplėstas aprašymas Zener Diode 5W ±20% Through Hole T-18 ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
Diodų konfigūracija 5µA @ 8V apibūdinimas DIODE ZENER 11V 5W T18
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.2V @ 1A