1N5339AE3/TR12
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5339AE3/TR12
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 5.6V 5W T18
Duomenų lapai: 1N5339AE3/TR12.pdf
  • Pranešimas
1N5339AE3/TR12 specifikacijos
Dalies numeris 1N5339AE3/TR12 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 5.6V 5W T18 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5893 pcs Duomenų lapas 1N5339AE3/TR12.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 5.6V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.2V @ 1A
Tolerancija ±10% Tiekėjo prietaisų paketas T-18
Serija - Maitinimas - maks 5W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė T-18, Axial
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C Montavimo tipas Through Hole
Varža (max) (zzt) 1 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 5.6V 5W ±10% Through Hole T-18
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 2V Bazinės dalies numeris 1N5339