1N5279BDO35TR
MicrosemiMicrosemi
1N5279BDO35TR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5279BDO35TR
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 180V 500MW DO35
Duomenų lapai: 1N5279BDO35TR.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1N5279BDO35TR specifikacijos
Dalies numeris 1N5279BDO35TR Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 180V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32457 pcs Duomenų lapas 1N5279BDO35TR.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 180V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW