1N5252BDO35E3
MicrosemiMicrosemi
1N5252BDO35E3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5252BDO35E3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 24V 500MW DO35
Duomenų lapai: 1N5252BDO35E3.pdf
  • Pranešimas
1N5252BDO35E3 specifikacijos
Dalies numeris 1N5252BDO35E3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 24V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5809 pcs Duomenų lapas 1N5252BDO35E3.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 24V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Kiti vardai 1N5252BDO35E3MSCT Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 33 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 24V 500mW ±5% Through Hole DO-35 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 18V
Bazinės dalies numeris 1N5252
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
1N5252B-T
1N5252B-T
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: DIODE ZENER 500MW DO35
Sandelyje: 5728 pcs
parsisiųsti: 1N5252B-T.pdf
RFQ
1N5252B_S00Z
1N5252B_S00Z
Gamintojai: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas: DIODE ZENER 24V 500MW 5% DO-35
Sandelyje: 5787 pcs
parsisiųsti: 1N5252B_S00Z.pdf
RFQ
1N5252B_T50R
1N5252B_T50R
apibūdinimas: DIODE ZENER 24V 500MW DO35