1N5242BDO35E3
MicrosemiMicrosemi
1N5242BDO35E3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5242BDO35E3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 12V 500MW DO35
Duomenų lapai: 1N5242BDO35E3.pdf
  • Pranešimas
1N5242BDO35E3 specifikacijos
Dalies numeris 1N5242BDO35E3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas DIODE ZENER 12V 500MW DO35 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6000 pcs Duomenų lapas 1N5242BDO35E3.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 12V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35
Serija - Maitinimas - maks 500mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Kiti vardai 1N5242BDO35E3MSTR Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža (max) (zzt) 30 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 12V 500mW ±5% Through Hole DO-35 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1µA @ 9.1V