1N5228BE3
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1N5228BE3
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas ZENER DIODES
Duomenų lapai: 1N5228BE3.pdf
RoHs statusas RoHS atitiktis
standartinė kaina (JAV doleriais)
463 pcs
  • Pranešimas
1N5228BE3 specifikacijos
Dalies numeris 1N5228BE3 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas ZENER DIODES "Lead Free Status / RoHS" statusas RoHS atitiktis
Galimas kiekis 51106 pcs Duomenų lapas 1N5228BE3.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.5V @ 200mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas DO-35 (DO-204AH)
Serija - RoHS statusas RoHS Compliant
Maitinimas - maks 500mW Paketas / dėžutė DO-204AH, DO-35, Axial
Kiti vardai 1N5228BE3MS Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Montavimo tipas Through Hole Varža (max) (zzt) 23 Ohms
Išsamus aprašymas Zener Diode 3.9V 500mW ±5% Through Hole DO-35 (DO-204AH) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 10µA @ 1V