15KPA90E3/TR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA90E3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 90V P600
Duomenų lapai: 15KPA90E3/TR13.pdf
  • Pranešimas
15KPA90E3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris 15KPA90E3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 90V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8321 pcs Duomenų lapas 15KPA90E3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 90V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp -
Įtampa - suskirstymas (min) 94.77V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)