15KPA48AE3/TR13
MicrosemiMicrosemi
Microsemi
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA48AE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 48V 77.7V P600
Duomenų lapai: 15KPA48AE3/TR13.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
15KPA48AE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris 15KPA48AE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 48V 77.7V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9647 pcs Duomenų lapas 15KPA48AE3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 48V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 77.7V
Įtampa - suskirstymas (min) 53.6V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 194.3A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris 15KPA48
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15KPA48A-HRA
15KPA48A-HRA
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 77.7V P600
Sandelyje: 5749 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA48CA-HR
15KPA48CA-HR
Gamintojai: Littelfuse Inc.
apibūdinimas: TVS DIODE 48VWM 77.7VC AXIAL
Sandelyje: 6315 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15KPA48A
15KPA48A