15KPA24CE3/TR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA24CE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 24V P600
Duomenų lapai: 15KPA24CE3/TR13.pdf
  • Pranešimas
15KPA24CE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris 15KPA24CE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 24V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8655 pcs Duomenų lapas 15KPA24CE3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 24V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp -
Įtampa - suskirstymas (min) 25.27V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė P600, Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole