15KPA110AE3/TR13
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15KPA110AE3/TR13
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas TVS DIODE 110V 178.6V P600
Duomenų lapai: 15KPA110AE3/TR13.pdf
  • Pranešimas
15KPA110AE3/TR13 specifikacijos
Dalies numeris 15KPA110AE3/TR13 Gamintojas Microsemi
apibūdinimas TVS DIODE 110V 178.6V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8474 pcs Duomenų lapas 15KPA110AE3/TR13.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 110V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 178.6V
Įtampa - suskirstymas (min) 122.9V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 15000W (15kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 84.5A
Talpa @ dažnumas - Bazinės dalies numeris 15KPA110
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15KPA110A
15KPA110A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS DIODE 110V 178.6V P600