HAL1000UT-K
MicronasMicronas
Micronas
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HAL1000UT-K
Gamintojas / Gamintojas: Micronas
Prekės aprašymas TO92-UT
Duomenų lapai: HAL1000UT-K.pdf
  • Pranešimas
HAL1000UT-K specifikacijos
Dalies numeris HAL1000UT-K Gamintojas Micronas
apibūdinimas TO92-UT "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 94825 pcs Duomenų lapas HAL1000UT-K.pdf
Įtampa - tiekimas 4.5 V ~ 5.5 V Bandymo sąlyga 25°C
Technologija Hall Effect Tiekėjo prietaisų paketas TO-92UT
Serija HAL® 1000 Jautrumo diapazonas 1mT Trip, -1mT Release
Polarizacija North Pole, South Pole Paketas / dėžutė TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads)
Išvesties tipas Digital Darbinė temperatūra -40°C ~ 140°C (TJ)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 32 Weeks Funkcija Programmable
funkcijos Programmable Išsamus aprašymas Digital Switch Programmable Digital Hall Effect TO-92UT
Dabartinis - tiekimas (maks.) 10mA Dabartinis - išvestis (maks.) 10mA