JAN1N5521BUR-1
Microsemi CorporationMicrosemi Corporation
JAN1N5521BUR-1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JAN1N5521BUR-1
Gamintojas / Gamintojas: Microsemi
Prekės aprašymas DIODE ZENER 4.3V 500MW DO213AA
Duomenų lapai: JAN1N5521BUR-1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
JAN1N5521BUR-1 specifikacijos
Dalies numeris JAN1N5521BUR-1 Gamintojas Microsemi Corporation
apibūdinimas DIODE ZENER 4.3V 500MW DO213AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5396 pcs Duomenų lapas JAN1N5521BUR-1.pdf
Įtampa - izoliacija 18 Ohm Serija Military, MIL-PRF-19500/437
RoHS statusas Bulk Maitinimas - maks 500mW
Polarizacija DO-213AA (Glass) Kiti vardai 1086-18981
1086-18981-MIL
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
Gamintojo kodas JAN1N5521BUR-1 Varža (max) (zzt) 4.3V
Išplėstas aprašymas Zener Diode 500mW ±5% Surface Mount ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
Diodų konfigūracija 3µA @ 1.5V apibūdinimas DIODE ZENER 4.3V 500MW DO213AA
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1.1V @ 200mA