TSMBJ1009C-130
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
TSMBJ1009C-130 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TSMBJ1009C-130
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas THYRISTOR 120V 400A DO-214AA
Duomenų lapai: TSMBJ1009C-130.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
TSMBJ1009C-130 specifikacijos
Dalies numeris TSMBJ1009C-130 Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas THYRISTOR 120V 400A DO-214AA "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4644 pcs Duomenų lapas TSMBJ1009C-130.pdf
Įtampa - "On State" 5V Įtampa - išjungta būsena 120V
Įtampa - pertrauka 160V Serija -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai TSMBJ1009C130MSTR Elementų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (8 / 20μs) 400A
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 100A Dabartinis - laikykite (Ih) 150mA
Talpa 120pF