SMCJ11CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SMCJ11CA-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ11CA-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB
Duomenų lapai: SMCJ11CA-TP.pdf
  • Pranešimas
SMCJ11CA-TP specifikacijos
Dalies numeris SMCJ11CA-TP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas TVS DIODE 11V 18.2V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 295841 pcs Duomenų lapas SMCJ11CA-TP.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 11V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 18.2V
Įtampa - suskirstymas (min) 12.2V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMC) Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC
Kiti vardai SMCJ11CA-TPMSTR Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 82.5A Talpa @ dažnumas -