SMCJ1.5KE480A-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMCJ1.5KE480A-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas TVS DIODE 408V 658V DO214AB
Duomenų lapai: SMCJ1.5KE480A-TP.pdf
  • Pranešimas
SMCJ1.5KE480A-TP specifikacijos
Dalies numeris SMCJ1.5KE480A-TP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas TVS DIODE 408V 658V DO214AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 127507 pcs Duomenų lapas SMCJ1.5KE480A-TP.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 408V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 658V
Įtampa - suskirstymas (min) 456V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas DO-214AB (SMC)
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW) Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AB, SMC Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.3A