SMAJ70CA-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
SMAJ70CA-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMAJ70CA-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas TVS DIODE 70VWM 113VC SMA
Duomenų lapai: SMAJ70CA-TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SMAJ70CA-TP specifikacijos
Dalies numeris SMAJ70CA-TP Gamintojas Micro Commercial Co
Galimas kiekis 567956 pcs Duomenų lapas SMAJ70CA-TP.pdf
Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 77.8V Įtampa - pertrauka 1
Įtampa - suskirstymas (min) 70V Įtampa - suskirstymas DO-214AC (SMA)
Įveskite Zener Serija -
RoHS statusas Digi-Reel® Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Maitinimo linijos apsauga 400W Maitinimas - piko impulsas 3.5A
Polarizacija DO-214AC, SMA Kiti vardai SMAJ70CA-TPMSDKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TA) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo kodas SMAJ70CA-TP apibūdinimas TVS DIODE 70VWM 113VC SMA
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 113V Talpa @ dažnumas -