SK5150AFL-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
SK5150AFL-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SK5150AFL-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO221AC
Duomenų lapai: SK5150AFL-TP.pdf
  • Pranešimas
SK5150AFL-TP specifikacijos
Dalies numeris SK5150AFL-TP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO221AC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 358461 pcs Duomenų lapas SK5150AFL-TP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 870mV @ 5A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 150V
Tiekėjo prietaisų paketas DO-221AC (SMA-FL) Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-221AC, SMA Flat Leads Kiti vardai SK5150AFL-TPMSTR
Veikimo temperatūra - jungtis -55°C ~ 150°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Schottky
Išsamus aprašymas Diode Schottky 150V 5A Surface Mount DO-221AC (SMA-FL) Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 200µA @ 150V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 5A Talpa @ Vr, F -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SK510C V6G
SK510C V6G
Gamintojai: TSC (Taiwan Semiconductor)
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 5A 100V DO-214AB
Sandelyje: 277720 pcs
parsisiųsti: SK510C V6G.pdf
RFQ
SK510CHR7G
SK510CHR7G
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V 5A DO214AB
Sandelyje: 194965 pcs
parsisiųsti: SK510CHR7G.pdf
RFQ
SK515B M4G
SK515B M4G
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AA
parsisiųsti: SK515B M4G.pdf
SK515C M6G
SK515C M6G
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 150V 5A DO214AB
parsisiųsti: SK515C M6G.pdf
SK510C V7G
SK510C V7G
parsisiųsti: SK510C V7G.pdf
SK510L-TP
SK510L-TP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
parsisiųsti: SK510L-TP.pdf
SK510TR
SK510TR
Gamintojai: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
apibūdinimas: DIODE SCHOTTKY 100V SMC
parsisiųsti: SK510TR.pdf
SK515B R5G
SK515B R5G