RM1500E-TP
Micro Commercial CoMicro Commercial Co
Micro Commercial Co
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: RM1500E-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas DIODE GEN PURP 1.5KV 500MA SAME
Duomenų lapai: RM1500E-TP.pdf
  • Pranešimas
RM1500E-TP specifikacijos
Dalies numeris RM1500E-TP Gamintojas Micro Commercial Co
apibūdinimas DIODE GEN PURP 1.5KV 500MA SAME "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5898 pcs Duomenų lapas RM1500E-TP.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) Standard Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 500mA
Įtampa - suskirstymas DO-214AC (SMAE) Serija -
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Atsparumas @ Jei, F 30pF @ 4V, 1MHz Polarizacija DO-214AC, SMA
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo kodas RM1500E-TP Išplėstas aprašymas Diode Standard 1500V (1.5kV) 500mA Surface Mount DO-214AC (SMAE)
Diodų konfigūracija 5µA @ 1500V apibūdinimas DIODE GEN PURP 1.5KV 500MA SAME
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2V @ 500mA Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 1500V (1.5kV)
Talpa @ Vr, F -55°C ~ 150°C