MT60CB16T1-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
Micro Commercial Components (MCC)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MT60CB16T1-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas MOD SCR/DIODE 60A 1600V T1
Duomenų lapai: MT60CB16T1-BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MT60CB16T1-BP specifikacijos
Dalies numeris MT60CB16T1-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas MOD SCR/DIODE 60A 1600V T1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4158 pcs Duomenų lapas MT60CB16T1-BP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1.6kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 3V
Struktūra Series Connection - SCR/Diode Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai MT60CB16T1-BPMS Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Skaitiklis, Diodai 1 SCR, 1 Diode Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SCR Module 1.6kV Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 60A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 1500A @ 50Hz
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 250mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 150mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MT61K256M32JE-12:A TR
MT61K256M32JE-12:A TR
Gamintojai: Micron Technology
apibūdinimas: IC RAM 8G PARALLEL 1.5GHZ FBGA
Sandelyje: 3078 pcs
parsisiųsti: MT61K256M32JE-12:A TR.pdf
RFQ
MT608
MT608
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: TIP FOR MT1500
Sandelyje: 5943 pcs
parsisiųsti:
RFQ
MT60C16T1-BP
MT60C16T1-BP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: MOD SCR DUAL 60A 1600V T1
parsisiųsti: MT60C16T1-BP.pdf
MT604
MT604
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: TIP .060 SCREWDRIVER FOR MT1500
parsisiųsti:
MT606
MT606
apibūdinimas: TIP .016 CONICAL FOR MT1500
MT607
MT607
apibūdinimas: TIP BEVEL .020 FOR MT 1500
MT611
MT611
apibūdinimas: TIP .060 CHISEL FOR MT1500
MT61K256M32JE-12:A
MT61K256M32JE-12:A
Gamintojai: Micron Technology
parsisiųsti: MT61K256M32JE-12:A.pdf
MT617
MT617
apibūdinimas: TIP SMT BLADE .410 LONG FOR MT
Sandelyje: 568 pcs
MT614
MT614
apibūdinimas: TIP .100 CHISEL FOR MT1500
MT605
MT605
apibūdinimas: TIP .016 BENT CONICAL FOR MT1500
MT610
MT610
apibūdinimas: TIP SOLDER FOR MT1501 .200"X.35"
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus