MT110CB16T1-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MT110CB16T1-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MT110CB16T1-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas MOD SCR/DIODE 110A 1600V T1
Duomenų lapai: MT110CB16T1-BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MT110CB16T1-BP specifikacijos
Dalies numeris MT110CB16T1-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas MOD SCR/DIODE 110A 1600V T1 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3046 pcs Duomenų lapas MT110CB16T1-BP.pdf
Įtampa - išjungta būsena 1.6kV Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 3V
Struktūra Series Connection - SCR/Diode Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai MT110CB16T1-BPMS Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Skaitiklis, Diodai 1 SCR, 1 Diode Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas SCR Module 1.6kV Series Connection - SCR/Diode Chassis Mount Module
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 110A Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 2250A @ 50Hz
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 250mA Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 150mA