MF200C12F2-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MF200C12F2-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF200C12F2-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas 200A,1200V,FRED MODULES, F2 PACK
Duomenų lapai: MF200C12F2-BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MF200C12F2-BP specifikacijos
Dalies numeris MF200C12F2-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas 200A,1200V,FRED MODULES, F2 PACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1476 pcs Duomenų lapas MF200C12F2-BP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 2.8V @ 200A Tiekėjo prietaisų paketas F2
Greitis Fast Recovery = 200mA (Io) Serija -
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 110ns Paketas / dėžutė F2 Module
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Diodų konfigūracija 1 Pair Series Connection Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 200A Chassis Mount F2 Module
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 1200V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 200A