MF150C06F2-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MF150C06F2-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MF150C06F2-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas MODULE FRED 150A 600V DUAL F2
Duomenų lapai: MF150C06F2-BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MF150C06F2-BP specifikacijos
Dalies numeris MF150C06F2-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas MODULE FRED 150A 600V DUAL F2 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3186 pcs Duomenų lapas MF150C06F2-BP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.4V @ 150A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 600V
Tiekėjo prietaisų paketas F2 Greitis Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija - Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 130ns
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė F2 Module
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Diodų konfigūracija 1 Pair Series Connection Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 600V 150A Chassis Mount F2 Module
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 1mA @ 600V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 150A