MD70K16D1-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD70K16D1-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MD70K16D1-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas DIODE RECT 1600V 70A D1 PACK
Duomenų lapai: MD70K16D1-BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MD70K16D1-BP specifikacijos
Dalies numeris MD70K16D1-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas DIODE RECT 1600V 70A D1 PACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6098 pcs Duomenų lapas MD70K16D1-BP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 200A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 1600V
Tiekėjo prietaisų paketas D1 Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D1 Kiti vardai MD70K16D1-BPMS
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1600V 70A Chassis Mount D1
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 1600V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 70A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MD7003A
MD7003A
Gamintojai: Central Semiconductor
apibūdinimas: TRANS 2PNP 50MA 40V TO78-6
Sandelyje: 5981 pcs
parsisiųsti: MD7003A.pdf
RFQ
MD7003
MD7003
Sandelyje: 5770 pcs
parsisiųsti: MD7003.pdf
RFQ
MD70C16D1-BP
MD70C16D1-BP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: DIODE RECT 1600V 70A D1 PACK
parsisiųsti: MD70C16D1-BP.pdf
MD7IC1812GNR1
MD7IC1812GNR1
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC AMP W-CDMA 1.8-2.17GHZ TO270
parsisiųsti:
apibūdinimas: TRANS 2PNP 600MA 30V TO78-6