MD50S16M4-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD50S16M4-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MD50S16M4-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas BRIDGE RECT 50A 1600V M4 PACK
Duomenų lapai: MD50S16M4-BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MD50S16M4-BP specifikacijos
Dalies numeris MD50S16M4-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas BRIDGE RECT 50A 1600V M4 PACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3990 pcs Duomenų lapas MD50S16M4-BP.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 1.6kV Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.7V @ 150A
Technologija Standard Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai MD50S16M4-BPMS Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Three Phase Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 300µA @ 1600V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 50A