MD36C16D1-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD36C16D1-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MD36C16D1-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas DIODE RECT 1600V 36A D1 PACK
Duomenų lapai: MD36C16D1-BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MD36C16D1-BP specifikacijos
Dalies numeris MD36C16D1-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas DIODE RECT 1600V 36A D1 PACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5872 pcs Duomenų lapas MD36C16D1-BP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.4V @ 100A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 1600V
Tiekėjo prietaisų paketas D1 Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė D1 Kiti vardai MD36C16D1-BPMS
Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 150°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Standard
Diodų konfigūracija 1 Pair Series Connection Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 1600V 36A Chassis Mount D1
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 5mA @ 1600V Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 36A