MD200K16D2-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD200K16D2-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MD200K16D2-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas DIODE RECT 1600V 200A D2 PAC
Duomenų lapai: MD200K16D2-BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MD200K16D2-BP specifikacijos
Dalies numeris MD200K16D2-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas DIODE RECT 1600V 200A D2 PAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2689 pcs Duomenų lapas MD200K16D2-BP.pdf
Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.3V @ 300A Įtampa - DC atgal (Vr) (maks.) 1600V
Greitis Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai MD200K16D2-BPMS Veikimo temperatūra - jungtis -40°C ~ 150°C
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Diodo tipas Standard Diodų konfigūracija 1 Pair Common Cathode
Išsamus aprašymas Diode Array 1 Pair Common Cathode Standard 1600V 200A Chassis Mount Module Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 9mA @ 1600V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) (už diodą) 200A