MD130S16M3-BP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
MD130S16M3-BP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MD130S16M3-BP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas BRIDGE RECT 1600V 130A M3 PAC
Duomenų lapai: MD130S16M3-BP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
MD130S16M3-BP specifikacijos
Dalies numeris MD130S16M3-BP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas BRIDGE RECT 1600V 130A M3 PAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2815 pcs Duomenų lapas MD130S16M3-BP.pdf
Įtampa - maks. Atbulinis (maks.) 1.6kV Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 1.8V @ 300A
Technologija Standard Tiekėjo prietaisų paketas M3
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė M3 Kiti vardai MD130S16M3-BPMS
Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Diodo tipas Three Phase
Išsamus aprašymas Bridge Rectifier Three Phase Standard 1.6kV Chassis Mount M3 Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 300µA @ 1600V
Dabartinis - Vidutinis ištaisytas (Io) 130A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MD1238X24B-FSR-CC-L5
MD1238X24B-FSR-CC-L5
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC WIRE
Sandelyje: 5761 pcs
parsisiųsti: MD1238X24B-FSR-CC-L5.pdf
RFQ
MD15
MD15
Gamintojai: Conxall / Switchcraft
apibūdinimas: CABLE MIDI-DIN 5PIN BLACK 15FT
Sandelyje: 2535 pcs
parsisiųsti: MD15.pdf
RFQ
MD1238X24B-FSR
MD1238X24B-FSR
Gamintojai: Mechatronics
apibūdinimas: FAN AXIAL 120X38MM 24VDC
parsisiųsti: MD1238X24B-FSR.pdf
MD160S16M3-BP
MD160S16M3-BP
Gamintojai: Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas: BRIDGE RECT 1600V 160A M3 PAC
parsisiųsti: MD160S16M3-BP.pdf
MD15-6-A
MD15-6-A
Gamintojai: Ault / SL Power
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V 90W