BZX84C6V8-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BZX84C6V8-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZX84C6V8-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas DIODE ZENER 6.8V 350MW SOT23
Duomenų lapai: BZX84C6V8-TP.pdf
  • Pranešimas
BZX84C6V8-TP specifikacijos
Dalies numeris BZX84C6V8-TP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas DIODE ZENER 6.8V 350MW SOT23 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3167067 pcs Duomenų lapas BZX84C6V8-TP.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 6.8V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±6% Tiekėjo prietaisų paketas SOT-23
Serija - Maitinimas - maks 350mW
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kiti vardai BZX84C6V8-TP-ND
BZX84C6V8-TPMSTR
BZX84C6V8TP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 15 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 6.8V 350mW ±6% Surface Mount SOT-23
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 2µA @ 4V Bazinės dalies numeris BZX84C6V8