BZT52C39S-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
BZT52C39S-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BZT52C39S-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas DIODE ZENER 39V 200MW SOD323
Duomenų lapai: BZT52C39S-TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BZT52C39S-TP specifikacijos
Dalies numeris BZT52C39S-TP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas DIODE ZENER 39V 200MW SOD323 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1243125 pcs Duomenų lapas BZT52C39S-TP.pdf
Įtampa - Zener (Nom) (Vz) 39V Įtampa - pirmyn (Vf) (maks.) @ Jei 900mV @ 10mA
Tolerancija ±5% Tiekėjo prietaisų paketas SOD-323
Serija - Maitinimas - maks 200mW
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė SC-76, SOD-323
Kiti vardai BZT52C39S-TPMSDKR Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Varža (max) (zzt) 130 Ohms Išsamus aprašymas Zener Diode 39V 200mW ±5% Surface Mount SOD-323
Dabartinis - atvirkštinis nuotėkis @ Vr 100nA @ 27.3V Bazinės dalies numeris BZT52C39