ATTINY25V-10SHR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY25V-10SHR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ATTINY25V-10SHR specifikacijos
Dalies numeris ATTINY25V-10SHR Gamintojas Microchip Technology
Galimas kiekis 97182 pcs Duomenų lapas
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) FLASH Serija AVR® ATtiny
Grįžtamojo atkūrimo laikas (trr) 10MHz Reikalauja Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Programos atminties tipas 2KB (1K x 16) Programos atminties dydis USI
Kiti vardai 1611-ATTINY25V-10SHRDKR Osciliatoriaus tipas A/D 4x10b
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) Operacinė sistema AVR
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Gamintojo kodas ATTINY25V-10SHR Išplėstas aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH
apibūdinimas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC Duomenys SRAM baitais 128 x 8
Duomenų keitikliai 1.8 V ~ 5.5 V Pagrindinis dydis 128 x 8