ATTINY25V-10SSH
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATTINY25V-10SSH
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 2KB FLASH 8SOIC
Duomenų lapai: 1.ATTINY25V-10SSH.pdf2.ATTINY25V-10SSH.pdf3.ATTINY25V-10SSH.pdf4.ATTINY25V-10SSH.pdf
  • Pranešimas
ATTINY25V-10SSH specifikacijos
Dalies numeris ATTINY25V-10SSH Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 8-SOIC
Greitis 10MHz Serija AVR® ATtiny
RAM dydis 128 x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Kiti vardai 1611-ATTINY25V-10SSH Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA) I / O skaičius 6
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 128 x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATtiny Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 2KB (1K x 16) FLASH 8-SOIC Duomenų keitikliai A/D 4x10b