ATMEGA329P-20MNR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA329P-20MNR Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA329P-20MNR
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Duomenų lapai: ATMEGA329P-20MNR.pdf
  • Pranešimas
ATMEGA329P-20MNR specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA329P-20MNR Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 21110 pcs Duomenų lapas ATMEGA329P-20MNR.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-QFN (9x9)
Greitis 20MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 64-VFQFN Exposed Pad
Kiti vardai ATMEGA329P-20MNR-ND
ATMEGA329P-20MNRTR
ATMEGA329P20MNR
Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 54
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant EEPROM dydis 1K x 8
Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) Duomenų keitikliai A/D 8x10b