ATMEGA329P-20AN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA329P-20AN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATMEGA329P-20AN
Gamintojas / Gamintojas: Micrel / Microchip Technology
Prekės aprašymas IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64TQFP
Duomenų lapai: ATMEGA329P-20AN.pdf
  • Pranešimas
ATMEGA329P-20AN specifikacijos
Dalies numeris ATMEGA329P-20AN Gamintojas Micrel / Microchip Technology
Galimas kiekis 5278 pcs Duomenų lapas ATMEGA329P-20AN.pdf
Įtampa - tiekimas (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Tiekėjo prietaisų paketas 64-TQFP (14x14)
Greitis 20MHz Serija AVR® ATmega
RAM dydis 2K x 8 Programos atminties tipas FLASH
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 64-TQFP
Kiti vardai ATMEGA329P20AN Osciliatoriaus tipas Internal
Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C (TA) I / O skaičius 54
EEPROM dydis 1K x 8 Išsamus aprašymas AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-TQFP (14x14)