1.5KE68CA-TP
Micro Commercial Components (MCC)Micro Commercial Components (MCC)
1.5KE68CA-TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1.5KE68CA-TP
Gamintojas / Gamintojas: Micro Commercial Components (MCC)
Prekės aprašymas TVS DIODE 58.1V 92V DO201AE
Duomenų lapai: 1.5KE68CA-TP.pdf
  • Pranešimas
1.5KE68CA-TP specifikacijos
Dalies numeris 1.5KE68CA-TP Gamintojas Micro Commercial Components (MCC)
apibūdinimas TVS DIODE 58.1V 92V DO201AE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 453415 pcs Duomenų lapas 1.5KE68CA-TP.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 58.1V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 92V
Įtampa - suskirstymas (min) 64.6V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas DO-201AE Serija -
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 1500W (1.5kW)
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-201AE, Axial
Kiti vardai 1.5KE68CA-TPMSTR
15KE68CATP
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)